Arıza Onarımı

Arıza Onarımı

Arıza Onarımı; Sistemler, devreye alınıp kullanıcının hizmetine sunulduktan sonra, garanti kapsamı süresince bildirilen arıza veya sistemden kaynaklanan her türlü sorunlara SBT Teknik Servis Ekibi tarafından anında ve ücretsiz olarak müdahale edilmektedir. Müşterinin talep etmesi veya tesisin risk durumuna göre devreye almadan hemen sonra da periyodik bakım anlaşması yapılmaktadır.

Garanti kapsamındaki servis hizmetlerinde arızalı olduğu tespit edilen ürün veya yedek parçalar anında yenisi ile değiştirilmekte, garanti kapsamı dışındaki servislerde ise kullanıcı onayı alınarak değişim yapılmakta ve değişen parçalar fatura edilmektedir. Yapılan bütün çalışmalar SBT SERVİS FORMU üzerinde işaretlenir ve bu form karşılıklı olarak imzalanır. Formun bir nüshası kullanıcıya teslim edilirken diğer nüsha SBT Teknik Servisinde arşivlenir.

Bu arşivde bütün müşterilerin ve sistemlerin bilgileri muhafaza edilmekte ve sistemlerin bakım zamanı, kalibrasyon zamanı veya değişim zamanı gibi konularda kullanıcılara geri dönüşler yapılmaktadır.


SBT eğitimli teknik kadrosuyla yurdun her yerine bakım ve arıza hizmeti verir.

Arıza bildirimlerinde en yakın bayiyi ya da mevcut teknik kadroyu yönlendirir, arızanın kısa sürede çözülmesini sağlar.

Sbt üretici ve distribütör firma olmasından dolayı yedek parça konusun da müşterilerine sıkıntı yaratmaz.