Sağlam Bina Teknolojileri

Firmamız geçmişten gelen yüksek tecrübesi, Pazar hakimiyeti ve proje takip yeteneği ile tüm projelerinizde zayıf akım çözümleriniz için en güçlü partner seçeneğidir. Olası tüm projelerinizde Yangın algılama, Otopark Gaz Algılama, CCTV, Acil Anons , Kartlı Geçiş Kontrol sistemleri ,Entegrasyonlu Çözümler, Exproof Patlamaya Dayanıklı Çözümler , Kablosuz ve Sertifikalı Yangın algılama çözümleri ile proje çalışmalarınızda, senaryo oluşturmada ve ürün tedariğinde ‘’İyi Fiyat, Doğru Çözüm ‘’ anlayışını odağa yerleştiriyoruz.

Bu anlayış ve kurum kültürümüz ile tüm projelerinizde sadece satış ve uygulama aşamasında değil, sistemlerin anahtar teslimi ve eğitimlerinden sonra da bakım ve servis sorumluluklarımızı sonuna kadar uyguluyoruz.

2013 yılında elektronik güvenlik sistemlerine bakım onarım hizmeti verilmek için kurulan Sağlam Bina Teknolojileri (SBT) A.Ş., bugün sektöründe benzersiz hizmetleri sunması ile lider konumdadır. SBT, satılmış olan tüm yangın alarm sistemleri kullanıcılarına telefonla ulaşarak memnuniyet sorgulaması yapar, arıza varsa onarır, bakım isteniyorsa yapar.

Müşteri memnuniyeti, çalışan sistemler ve hızlı servis ile direk ilişkilidir ve SBT bu mantığa göre Tüm Türkiye sathında hizmet vermektedir. Teknik servis ve Periyodik Bakım Hizmeti tüm ülkede en rekabetçi fiyatlar ve sorumlu servis anlayışı ile tarafımızdan verilmektedir.

Benzersiz Hizmet!

SBT, Distribütör ve üretici firma olmasından dolayı, arıza ve bakımlarda parça sorunu yaşamaz.

Türkiye genelinde her noktaya servis verilmektedir.

Tüm bölgelerdeki yetkili servisler aracılığıyla son kullanıcıya ulaşır ve sorunu çözer.

Reasure izleme sistemi ile yangın ve arızalara hızlı müdahale eder.

Reasure izleme sisteminde bakım çalışmaları yazılımsal olarak kayıt edildiği için garantili hizmet verilir.

Reasure izleme sistemi ile izlenmesi gereken diğer sistemleri (jeneratör, ups, enerji, aydınlatma vb.) izler ve raporlama hizmeti verir.

Her marka yangın alarm sistemine periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Yangın alarm sistemleri yanı sıra; kamera sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, acil anons sistemleri, acil aydınlatma sistemleri, söndürme sistemleri, gaz alarm sistemleri, exproof patlama emniyeti sistemleri vb periyodik bakım hizmetlerini vermektedir. Bu hizmeti ile dünyada tektir.

Komple çözüm ürettiği zincir kurumlara özel fiyatlar sunmaktadır. Fiyatlarımız Türkiye’de rekabetçidir.

Sistem kullanımı esnasında karşılaşılan her sorun için çağrı merkezi (call center 0545 2093705) aranması halinde 7/24 hizmet verilir.

Kurumsal Sürdürülebilirlik

Belgeli Ürünler

Komple Çözüm

Memnuniyet Garantisi

Yıllık Tecrübe

Özellikli Ürünler